Kontakt: +48 511 050 050
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Serwis Narciarski

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego nowego serwisu narciarskiego wyposażonego w najnowszą precyzyjną maszyne maszynę Wintersteiger Scout

Scout

Dlaczego warto serwisować sprzęt narciarski?

Chce Ci odpowiedzieć na to pytanie. Można wyróżnić trzy główne powody: przyjemność z jazdy, bezpieczeństwo oraz żywotność sprzętu.

Teraz prawdopodobnie nasuwa Ci się dlaczego serwisowanie wpływa na przyjemność z jazdy? Wyobraź sobie zjazd podczas którego narty reagują na Twoją sugestie, dobrze wchodzą w zakręt oraz trzymają w nim do końca. Dobrze nasmarowany oraz naostrzony sprzęt sprawia, że walka ze stokiem zmienia się we współpracę oraz przyjemność, czy nie o to chodzi w zimowej przygodzie?

Wspomniałem również o bezpieczeństwie. Dobrze wiesz, że czasami trzeba się szybko zatrzymać, kogoś ominąć lub przejechać przez lód na trasie. Dobrze naostrzone narty zjazdowe sprawią, że Twoja droga hamowania będzie krótsza, skręt pewniejszy, a przejazd przez lód nie sprawi takiego problemu. Dbasz o bezpieczeństwo zmieniając opony w samochodzie na zimowe, to zadbaj również o bezpieczeństwo na stoku tak swoje jak i rodziny. Dlatego odwiedź nasz serwis narciarski.

Kiedy wydaje duże pieniądze na sprzęt, chciałbym by służył mi jak najdłużej. Regularny serwis ślizgu i krawędzi pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać możliwości sprzętu i co najważniejsze podnosi bezpieczeństwo. Nie serwisowanie sprzętu jest za drogie!

Dlaczego warto oddać Twój sprzęt w nasze ręce? 

Pewność i bezpieczeństwo. Zatrudniamy fachowców posiadających certyfikaty firmy Wintersteiger z zakresu serwisowania nart zjazdowych i obsługi maszyn. Oddając nam swoje narty masz pewność, że zostawiasz je w dobrych rękach. Gwarantujemy, że krawędzie oraz ślizg będą odpowiednio przygotowane co odczujesz na stoku. Jednak sami ludzie to nie wszystko, używamy również profesjonalnych maszyn renomowanej firmy Wintersteiger specjalnie przeznaczonych do tego celu. Automat WINTERSTEIGER SCOUT, WINTERSTEIGER OMEGA, oraz smarowalnicę WINTERSTEIGER.  Do naszej oferty wprowadziliśmy również diagnostykę wiązań narciarskich. Ma ona za zadanie sprawdzić czy wiązania działają prawidłowo co wpływa na bezpieczeństwo Twojej jazdy. W tym celu używamy maszyny WINTERSTEIGER Drivetronic.

KONTAKT: 

Serwis / Wypożyczalnia: 12 423 50 90 wew. 21

pixelpixelpixelpixelpixelpixel