Kontakt: +48 511 050 050
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ochraniacze narciarskie

( ilość produktów: 2 )
RozmiaryRozmiary
  • Rozmiar
PłećPłeć

Ochraniacze narciarskie

Jazda na nartach to niesamowita frajda. Na stoku należy jednak zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa, aby nie wyrządzić krzywdy sobie i innym. Nawet najbezpieczniejsza jazda może, mimo wszystko, nie uchronić nas od wypadku. Na zatłoczonym stoku nie trudno zderzenie z innymi narciarzami. Dlatego warto pomyśleć o dodatkowej ochronie. Zakup kasku to podstawa. Jednak wskazane jest zapewnić również osłonę innym częściom ciała.

W ofercie naszego sklepu posiadamy specjalne protektory narciarskie do osłony tułowia. Wykonane ze specjalnej pianki, doskonale amortyzują siłę uderzenia, rozkładając jego energią na całą powierzchnię materiału. Znajdą u nas coś dla siebie również entuzjaści ekstremalnej jazdy, mamy bowiem specjalnie wzmacniane dwuwarstwowe protektory. Proponujemy również protektory dostosowane do sylwetki Pań oraz protektory zaprojektowane z myślą o najmłodszych.

Podczas jazdy na nartach warto również zapewnić dodatkową osłonę twarzy. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą masek narciarskich.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel