Szybkie zwroty bezproblemowe zwroty

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany rozmiar nie będzie pasował lub w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań. Dzięki NARTYKRAKOW.PL kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie drogą przez mękę.

Zgodnie z obowiązującym prawem masz 14 dni na odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny. Jeśli więc towar nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go do nas odesłać w ciągu 14 dni od dnia odstąpienia od umowy. Wszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez bardzo prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej kurierem DPD

Wybraliśmy DPD, jako naszego zaufanego partnera dla przesyłek zwrotnych, ze względu na to, iż jest to jedna z większych firm działający na polskim rynku . Dzięki naszej współpracy nie musisz więc ruszać się z domu aby zwrócić towar. Wystarczy, że wypełnisz wygenerowane dokumenty i będziesz w wybranym przedziale godzin w podanym przez ciebie miejscu.

Korzyści jakie odnosisz dzięki narzędziu do zwrotów w naszym sklepie:

 • Łatwo

  Dodawanie zwrotu zostało sprowadzone do  prostego  kroku którym jest wypełnienie formularza zwrotu. Po wypełnieniu  i przesłaniu go nam dostaniesz na  maila kopie listu przewozowego który nakleisz na paczkę. Dzięki temu nie tracisz czasu na jazde po pocztach lub załatwianiu samemu kuriera co bez umowy wiąże się z wiąkszymi kosztami.

 • Szybko i bezproblemowo

  Oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.

 • Wygodnie

  Dokument zwrotu wraz z etykietami na paczkę wydrukujesz w domu. Po przygotowaniu paczki nie musisz nigdzie jeździć, wystarczy że  będziesz w wybranym przedziale godzin w podanym przez ciebie miejscu. 

 • Taniej

  Opłata za dokonanie zwrotu to tylko 19zł  przy czym nie musisz jej płacić kurierowi - zostanie ona odliczona od kwoty, którą zwrócimy Tobie za odesłany towar. Zależy nam na Twojej pełnej satysfakcji.

 • Bezpiecznie

  Wszystkie zwracane przesyłki są ubezpieczone do wartości 1000zł.

Dokonaj zwrotu w 3 prostych krokach!

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany rozmiar nie będzie pasował lub w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań. Dzięki integracji naszego sklepu z darmowymi/tanimi* zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw!

1 Wypełnij formularz Wypełnij formularz zwrotu, a następnie wyślij go do nas.
2 Wyślij paczkę Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu i dobrze go zaklej.
Otrzymany od nas mailem list przewozowy przekaż kurierowi razem z paczką.
3 Zwrot pieniędzy Otrzymasz zwrot pieniędzy do 14dni od otrzymania przez nas zwrotu.

Szczegóły dotyczące kroków przekazania zwrotu

 • Zaloguj się na swoje konto, a następnie w panelu zwrotów wybierz towar, który chciałbyś zwrócić.

 • W kolejnych krokach wybierz zwrot klikając na opcję „Skorzystam z przesyłek sklepu” oraz wybierając formę w jakiej chcesz otrzymać zwracane pieniądze.

 • Wygeneruj dokumenty zwrotu wraz z etykietami adresowymi, następnie wydrukuj je i koniecznie podpisz dokument zwrotu.

 • Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu przeznaczonego do wysyłki i dobrze go zaklej. Możesz wykorzystać karton, w którym otrzymałeś zamówione towary. Czekaj na kuriera  w wybranym przez siebie przedziale godzin w podanym. Pamiętaj, że gabaryty paczki nie mogą przekroczyć wymiarów 170 cm x 26 cm x 16 cm oraz wagi 30 kg.

 • Zwrotu pieniędzy, w formie wybranej w kreatorze zwrotu, dokonamy w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy. Z reguły trwa to jednak krócej. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia przez Państwa dowodu jej odesłania.Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

pixelpixelpixelpixelpixelpixel